W okresie ferii zimowych w sobotę 7 lutego 2015 roku w Niedźwiadzie został rozegrany II Turniej z Cyklu Grand Prix LZS o Puchar Wójta Gminy Niedźwiada w tenisie stołowym. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami okolicznościowymi w postaci kubków z logo Gminy Niedźwiada ufundowanymi przez Wójta Gminy Niedźwiada Janusza Marzędę. Gorący posiłek i dyplomy ufundowała Rada Wojewódzka Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie. Zawody odbyły się dzięki nieodpłatnie udostępnionej sali sportowej przez Panią Dyrektor miejscowego gimnazjum - Grażynę Szafrańską. W bieżącym roku udział wzięło  112 zawodników, w poprzednim roku w Niedźwiadzie w tych samych zawodach z Cyklu Grand Prix LZS 2014 zagrało 107 zawodników z województwa lubelskiego. Turniej w Niedźwiadzie przebiegał w miłej i życzliwej atmosferze.  Niespodziankę w zawodach sprawił ,,w najbardziej prestiżowej kategorii- seniorów” - Przemysław Powroźnik (DYSTANS Niedźwiada) - pokonując zawodników występujących w wyższych rozgrywkach ligowych,  wygrywając turniej. Na pochwałę zasługuje występ Pana Teofila Czekaja (PIASKOWIA Piaski), który mając 77 lat wygrał dwie walki z dużo młodszymi od siebie zawodnikami. W kategorii seniorek - Ola Powroźnik (Dystans) o wejście do finału nieznacznie uznała wyższość starszej koleżanki Dagmary Baranowskiej – Ola prowadziła 2:1 , 9:5,  niestety nie wytrzymała w końcówce i uległa 3:2. Ostatecznie uplasowała się na miejscu trzecim. W młodziczkach zwyciężyła Justyna Małek (Spartakus Dzwola), w młodzikach wygrał Bartosz Kowalczyk (Lewart), w juniorach zwyciężył Mateusz Baranowski (Dojlidy Białystok), w seniorkach Dagmara Baranowska (UPKS Arka Ryki). Sędziami zawodów byli: Leon Filipek – sędzia główny (Kock), Krzysztof Tkaczyk – sędzia pomocniczy (Górka Lubartowska), osobami odpowiedzialnymi za organizację i przeprowadzenie turnieju byli: Mariusz Baranowski i Arkadiusz Greguła (nauczyciele wychowania fizycznego Gimnazjum w Niedźwiadzie).